Zakład naprawczy taboru kolejowego - Szarafin

Zakład naprawczy taboru kolejowego

Jesteśmy przedsiębiorstwem produkcyjno-usługowym obecnym na rynku od 1973 r.

Długoletnie doświadczenie zdobyte w kraju i zagranicą w połączeniu z kompetentną i zmotywowaną kadrą pracowniczą cechującą się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi pozwala sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Kompleksowość oferowanych usług, nowoczesne zaplecze i specjalistyczny sprzęt oraz  ścisła współpraca międzywydziałowa umożliwia nam  realizację trudnych i zaawansowanych technologicznie zadań gwarantując kontrahentowi  profesjonalizm, najwyższą  jakość, rzetelność i terminowość powierzonych nam zadań przy optymalizacji kosztów.


Głównym zadaniem związanym z  działalnością  wydziału kolejowego naszej firmy są  naprawy serwisowe wagonów.

Działalność ta polega na wykonywaniu bieżącego utrzymania, napraw awaryjnych oraz napraw bieżących wagonów kolejowych oraz prac związanych z przystosowaniem wagonów do dzierżawy. Naprawy  wagonów kolejowych lub ich przystosowanie do dzierżawy wykonywane są na  bocznicach  klientów i użytkowników wagonów, na sieci  PKP i przejściach granicznych bez konieczności  ich wyłączania  z ruchu.

Dysponujemy  serwisami  mobilnymi rozlokowanymi na terenie całego kraju w skład których wchodzą  pracownicy z  dużą  praktyką  o  wysokich kwalifikacjach posiadający  odpowiedni sprzęt, narzędzia i części  zamienne.

Posiadamy dwa ośrodki zarządzające Mobilnymi Serwisami Naprawczymi:

-  I      -  na terenie  siedziby firmy  w Skórczu,

-  II     -  na południu Polski  w Czechowicach Dziedzicach.

Ośrodki decyzyjne realizują zlecenia  naszych klientów w zakresie naprawy wagonów nieprzerwanie przez całą dobę w każdy dzień tygodnia,  w dni wolne od pracy oraz niedziele i święta.

Szybkość reakcji Mobilnych Serwisów Naprawczych, sprawne wykonanie naprawy bez konieczności kierowania wagonów do punktów napraw oraz optymalizacja kosztów daje klientom  określone korzyści związane z efektywnością pracy i  poczucie  dbałości o stan techniczny eksploatowanego taboru.

 

Mapa szarafin

Wysoko wykwalifikowana i zmotywowana kadra pracownicza z wieloletnim doświadczeniem oraz uniwersalny i dobrze wyposażony park maszynowy gwarantuje naszym klientom:

- sprawną, fachową i terminową realizację,

- szeroką gamę oferowanych usług,

- optymalizację cen przy zachowaniu najwyższych rygorów jakościowych.

O FIRMIE Poznaj nas LOKALIZACJA Znajdź nas na mapie